OŠ Trstenik 2015./16.

Nabava i povrat udžbenika za učenike osnovnih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu za šk.god. 2016./17.

Autor: Antonela Petrić, 18. 5. 2016.

I. POVRAT ŠKOLSKIH UDŽBENIKA

Učenici koji su besplatne udžbenike dobili za 2015./16. godinu, obvezni su ih čuvati i po okončanju nastavne godine, odnosno zadnji dan nastave, 10. lipnja 2016. vratiti u školu neoštećene/neuništene.

Učenici koji su tijekom školske 2015./16. godine mijenjali školu/program dodijeljene udžbenike vraćaju u školu koju trenutno pohađaju, uz predočenje zapisnika o preuzetim udžbenicima iz prethodne škole.

Učenici koji će u školskoj godini 2015./16.polaziti program dopunskog rada te polagati popravne ispite, dodijeljene udžbenike obvezni su školi vratiti neoštećene/neuništene po okončanju navedenih aktivnosti, a za učenike koji idu na popravni ispit najkasnije naredni dan po okončanju popravnog ispita.

Udžbenici koji se ne vraćaju su: radni udžbenici u koje se upisuje (radne bilježnice i sl.), početnica bez slovarice, a udžbenici koji sadrže CD neupotrebljivi su bez CD-a.

II. RASPODJELA ŠKOLSKIH UDŽBENIKA

Za udžbenike koji će se dodijeliti za šk.god. 2016./17. roditelji će neposredno prije njihovog preuzimanja potpisati revers (u tajništvu škole) čime će se obvezati na povrat neoštećenih/upotrebljivih udžbenika.

Po okončanju povrata svih udžbenika škola će ravnomjerno raspodijeliti vraćene udžbenike svim učenicima za koje se udžbenici nabavljaju za šk.god. 2016./17.kako bi svi učenici dobili razmjerno jednak dio vraćenih udžbenika,  viškova udžbenika od prošle školske godine te dio novonabavljenih besplatnih udžbenika.

Obavijest o nabavi udžbenika za učenike osnovnih škola izvan Grada Zagreba koji imaju prebivalište u Gradu Zagrebu bit će objavljena na web stranici www.zagreb.hr, kao i obrazac koji roditelji trebaju popuniti i priložiti uz popis udžbenika (koji ovjerava škola).

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "Trstenik" Split / Dinka Šimunovića 22, HR-21000 Split / www.os-trstenik-st.skole.hr / split@os-trstenik-st.skole.hr