DAN ŠKOLE

Autor: Antonela Petrić, Ana Longin, Monika Markioli, Željka Kovačić, 28. 5. 2021.

Dragi učenici, učitelji, svi djelatnici škole i roditelji,
čestitam Vam Dan Osnovne škole „Trstenik“, a našoj školi sretan 73. rođendan!

Prethodne i ove školske godine suočili smo se s brojnim izazovima u organizaciji života, rada, druženja, surađivanja. Našu prepoznatljivost zadržali smo iako nam je epidemija korona virusom promijenila navike i običaje. Sa našim znatiželjnim i kreativnim učenicima plovili smo kroz godinu te našu školu učinili  živom i sposobnom da nadjača neizvjesnosti u kojima smo se svi zajedno našli. U vrijeme fizičke odsutnosti iz škole, nadomjestili smo kontakte virtualnom suradnjom te se želim zahvaliti svim učenicima na odgovornoj suradnji, svim roditeljima na podršci koju su nam pružali, svim učiteljima koji su uspješno savladali vještine služenja informacijsko komunikacijskim alatima kako bi učenicima što uspješnije prenosili znanje. Epidemija nas nije spriječila u provedbi projekata i istraživanja, humanitarnih akcija  i akcija na koje smo se odazvali, a koje smo provodili uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera i neumornu podršku pomoćno-tehničkog osoblja.

Posebno se ponosimo brojnim sudjelovanjima i visokim postignućima naših učenika na županijskim i državnim natjecanjima i natječajima.

I ove godine zbog nemogućnosti okupljanja u većem broju, Dan škole obilježavamo virtualno. Zahvaljujem svim učenicma i učiteljima, svim djelatnicima koji su svojim doprinosom omogućili virtualne čestitke koje možete vidjeti klikom na poveznice razredne i predmetne nastave. U nadi da će u idućoj školskoj godini školski prostor ispuniti veseli dječji žamor, razigrana mladost i školsko zvono, srdačno Vas pozdravljam!

Ravnateljica Antonela Petrić

« Svibanj 2024 »

Osnovna škola "Trstenik" Split / Dinka Šimunovića 22, HR-21000 Split / www.os-trstenik-st.skole.hr / split@os-trstenik-st.skole.hr