Dabar - zlatne diplome

Autor: Ela Veža, 29. 12. 2023.

Kraj godine je vrijeme za pogled unatrag, a na našoj mrežnoj stranici ostali smo dužni vijest o Dabrouspjesima naših učenika. Svaki od 231 sudionika dobio je diplomu koju može preuzeti u sustavu, a čak 30 učenika naše škole može preuzeti i svoju zasluženu Zlatnu diplomu kojom potvrđuju da su ušli među najbolje dabrorješavače. Čestitamo svima!

Najmlađi sudionici u kategoriji Mikrodabar imali su ove godine znatno teži test pa je do zlatne diplome bilo malo teže doći. U kategoriji Milidabar imamo 6 zlatnih diploma kao i u kategoriji najstarijih osnovnoškolskih dabroljubaca Megadabar. Najviše sudionika, pa i diploma bilo je u kategoriji Kilodabra. Čak njih 18. Čestitamo svim nagrađenim učenicima kao i nihovim mentoricama Tonkici Maras, Nadi Milić, Željki Kovačić i Eli Veža. U nastavku potražite inicijale najboljih, a ako želite svoje puno ime i prezime samo nam se javite, Rado ćemo se pohvaliti, kao i s učenikom koji je osvojio maksimalni broj bodova (12).

A uz informatičke čestitke koje možete pronaći u našoj Foto-galeriji želimo vam sretne blagdane kao i upješnu 2024. godinu.

MEGADABAR

Razred

Ukupno

J. S i R. S

S. T., J. B., L. D. i A. R.

KILODABAR

T. B, M. J., N. Ž., V. K., F. S.,  V., B, L. E., M. B., R. B. , M. Ć., L. J., V. S. , M. R. B., I. Š., A. T. i P. V.

M. S. i D. B.,

MILIDABAR

D. B., I. S., R. M. S., L. M., M. J. i  A. P.

Osnovna škola "Trstenik" Split / Dinka Šimunovića 22, HR-21000 Split / www.os-trstenik-st.skole.hr / split@os-trstenik-st.skole.hr